O nas

PIK Biuro Paulina Pydzik to firma, która została stworzona, aby przedsiębiorcy mogli w pełni zająć się prowadzeniem i rozwijaniem swoich przedsiębiorstw. Naszym zadaniem jest prowadzenie księgowości oraz kadr i płac, a przy tym wsparcie w podejmowanych decyzjach w postaci doradztwa. Pomagamy również w rozpoczęciu działalności, wypełnianiu wniosków, a także tworzeniu biznes planów. Nasza firma to zespół, który ciągle się dokształca, aby być na bieżąco ze wszelkimi zmianami. Jesteśmy firmą, która przede wszystkim kładzie nacisk na jakość wykonywanych usług oraz spełnienie oczekiwań klienta.
Każda firma posiada swoją specyfikę i jest indywidualną jednostką, dlatego też nie posiadamy sztywnych zasad – dostosowujemy usługi oraz termin ich wykonania do oczekiwań i wymagań klienta. Korzystamy z nowoczesnych programów księgowych, które pozwalają nam na różnego rodzaju analizy. Obsługujemy przedsiębiorstwa z różnych sektorów, między innymi: usługi szkoleniowe, transportowe, budowlane, fryzjerskie, kosmetyczne, handlowe, prawnicze. Mamy również doświadczenie w zakresie obsługi organizacji pożytku publicznego. Ponadto PIK Biuro współpracuje z kancelarią prawną, co jest dodatkowym atutem dla przedsiębiorców, którzy planują przekształcenie swojej działalności lub potrzebują porady prawnej.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą lub w razie pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego sekretariat@pikbiuro.pl

Dlaczego PIK Biuro?

Biuro rachunkowe stworzone specjalnie dla Ciebie.

Bezpieczeństwo

Konkurencyjne ceny

Kompleksowość

Oszczędność czasu

PIK Biuro

ul. 1 Maja 48/6

41-200 Sosnowiec

NIP: 644 347 32 61

REGON: 36917197

tel.: +48 791 806 726

Fast-Graphic logoScript logo